• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 260,0 кв. м. (приміщення №№ 317, 325, 327, 329, 331) на 3-му поверсі корпусу № 1, що знаходяться за адресою : 01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8

Торги не відбулися

18.29 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 0.09 UAH
Номер: ec01ec606f69412c95eabc092383b2c1
Внутрішній номер закупівлі: 22044959
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-11-001190-a   
Замовник: Національний центр управління та випробувань космічних засобів
Контактна особа: Олійник Наталія Русланівна 380931381086 ol_natali@ukr.net http://spacecenter.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 18.29 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.07.2024 09:49 - 16.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.07.2024 09:49 - 19.07.2024 11:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴18.29 Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 260,0 кв.м. (приміщення №№317, 325, 327, 329, 331) на 3-му поверсі корпусу №1, що знаходиться за адресою : 01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8