-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Страхові послуги(Послуги з обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)
Тендер Prozorro UA-2024-05-22-007974-a
Завершена
28 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 140.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 140.00 UAH
Номер:
ab97e103b601484295ca4860c89cbb61
Внутрішній номер закупівлі:
21628042
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-22-007974-a
Замовник:
Національний центр управління та випробувань космічних засобів
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вечерук Ірина Андріївна 0442816907 zakupivli@spacecenter.gov.ua http://spacecenter.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
28 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2024 14:22 - 28.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2024 14:22 - 31.05.2024 09:00
Період кваліфікації:
31.05.2024 09:01 - 03.06.2024 13:53
Період завантаження договору:
09.06.2024 00:00 - 19.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 000.00 Страхові послуги (Послуги з обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)