• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Страхові послуги(Послуги з обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)

Оголошено тендер

28 000.00 UAH
Номер: ae22f7b9d80c46e597218f895e4f51f0
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-22-010121-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний центр управління та випробувань космічних засобів
Замовник: Національний центр управління та випробувань космічних засобів
Очікувана вартість: 28 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Страхові послуги(Послуги з обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.05.2024 14:20

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Страхові послуги (Послуги з обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)
Код ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Кількість 6 послуга
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума28 000.00 UAH