-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з транспортного обслуговування учасників Кубку України зі спортивного орієнтування...×-
Послуги з транспортного обслуговування учасників Кубку України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти (бігом)
- ID: UA-2026-09-02-014423-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273142
Національний центр "Мала академія наук України" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнсько...×-
Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2026» (старша вікова група); учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Котигорошко» (молодша вікова група); учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2026» (середня вікова група) (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення)
- ID: UA-2026-09-02-009188-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267409
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнського збору переможців конкурсу...×-
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнського збору переможців конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт в рамках Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення)
- ID: UA-2026-08-31-003259-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236450
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги транспортного забезпечення учасників Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник»;...×-
Послуги транспортного забезпечення учасників Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник»; 60140000-1 — Нерегулярні пасажирські перевезення за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2026-08-17-006491-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30103372
Національний центр "Мала академія наук України" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнського збору лідерів учнівського...×-
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Твоя дія – твоя країна»
- ID: UA-2026-08-11-011484-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30055152
Національний центр "Мала академія наук України" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги транспортного забезпечення учасників Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник»;...×-
Послуги транспортного забезпечення учасників Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник»; 60140000-1 — Нерегулярні пасажирські перевезення за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2026-08-03-003677-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29972154
Національний центр "Мала академія наук України" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з транспортного обслуговування учасників Кубку України зі спортивного орієнтування...×-
Послуги з транспортного обслуговування учасників Кубку України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти (бігом)
- ID: UA-2026-07-28-009612-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29932165
Національний центр "Мала академія наук України" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнської літньої наукової хімічної...×-
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнської літньої наукової хімічної школи (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення)
- ID: UA-2026-07-21-008510-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29870008
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнської літньої школи «Стежками гу...×-
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнської літньої школи «Стежками гуцульського орнаменту»
- ID: UA-2026-07-20-007107-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29857164
Національний центр "Мала академія наук України" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнсько...×-
Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2026» (старша вікова група); учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Котигорошко» (молодша вікова група); учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2026» (середня вікова група) (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення)
- ID: UA-2026-07-10-004722-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29783424
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнської літньої наукової хімічно...×-
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнської літньої наукової хімічної школи (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення)
- ID: UA-2026-06-03-006527-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29422065
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнської літньої школи «Стежками гу...×-
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнської літньої школи «Стежками гуцульського орнаменту»
- ID: UA-2026-06-01-012793-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29401140
Національний центр "Мала академія наук України" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олім...×-
Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та інформатики за кодом ДК 021:2015: 60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення.
- ID: UA-2026-05-28-012425-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29375890
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнсько...×-
Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2026» (старша вікова група); учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Котигорошко» (молодша вікова група); учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2026» (середня вікова група) (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення)
- ID: UA-2026-05-26-015407-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29348800
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олім...×-
Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії за кодом ДК 021:2015: 60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення
- ID: UA-2026-05-01-012097-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29096611
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -