• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнської літньої школи «Стежками гуцульського орнаменту»

Торги не відбулися

40 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ec64a1ef617549059a6a50b55576c3a7
Внутрішній номер закупівлі: 29401140
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-012793-a   
Замовник: Національний центр "Мала академія наук України"
Контактна особа: Волошин Мар'яна Володимирівна +380939954164 m.voloshyn@man.gov.ua http://man.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 40 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.06.2026 21:43 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2026 21:43 - 09.06.2026 12:00
Аукціон: з 10.06.2026 14:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴40 000.00 Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнської літньої школи «Стежками гуцульського орнаменту»