• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнської літньої наукової хімічної школи (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення)

Закупівля здійснюється відповідно до «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 року за номером 1178 з урахуванням змін

Торги не відбулися

14 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 07b3d76b0fe44ccabca1b9b2726d1a6f
Внутрішній номер закупівлі: 29422065
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-03-006527-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ"
Контактна особа: Шаповал Олександра Олександрівна 0996029726 shapoval.man@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 14 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.06.2026 13:05 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.06.2026 13:05 - 11.06.2026 00:00
Аукціон: з 11.06.2026 13:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 000.00 Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнської літньої наукової хімічної школи (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення)