-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги транспортного забезпечення учасників Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник»; 60140000-1 — Нерегулярні пасажирські перевезення за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-006491-a
Завершена
187 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
7c8ab9bb018d42cda5dc4d251da4de85
Внутрішній номер закупівлі:
30103372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-006491-a
Замовник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куриленко Наталія Миколаївна +380664730782 kurylenko.man@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
187 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 13:57 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 13:57 - 25.08.2026 13:56
Аукціон:
з 26.08.2026 13:36
Період кваліфікації:
25.08.2026 13:56 - 25.08.2026 15:34
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴187 200.00 Послуги транспортного забезпечення учасників Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник»; 60140000-1 — Нерегулярні пасажирські перевезення за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»