• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги транспортного забезпечення учасників Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник»; 60140000-1 — Нерегулярні пасажирські перевезення за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Торги відмінено

126 666.67 UAH без ПДВ
Номер: 62ab8651f64c469da3196f8efc444ff6
Внутрішній номер закупівлі: 29972154
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-003677-a   
Замовник: Національний центр "Мала академія наук України"
Контактна особа: Куриленко Наталія Миколаївна +380664730782 kurylenko.man@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 126 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 11:49 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 11:49 - 11.08.2026 11:51
Аукціон: з 12.08.2026 12:17
Період кваліфікації: 11.08.2026 11:51 - 11.08.2026 15:37
Період завантаження договору: 17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 9b9b3ee4e7494866a97bc5bd6ad360b5
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Під час формування Технічного завдання закупівлі Ініціатором закупівлі був не коректно визначений маршрут перевезення учасників заходу, що призвело до невірно визначеної очікуваної вартості закупівлі та необхідності внесення змін до кошторису, внесення змін до Річного плану та до Оголошення закупівлі. . Так як виправити це на даному етапі закупівлі не можливо, то керуючись Законом України «Про публічні закупівлі» та Особливостями здійснення публічних закупівель, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), уповноважена особа дійшла висновку про наявність підстав для відміни процедури закупівлі. Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Період оскарження: 17.08.2026 13:23 - 28.08.2026 00:00
Дата опублікування: 17.08.2026 13:23
Дата виконання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴126 666.67 Послуги транспортного забезпечення учасників Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник»; 60140000-1 — Нерегулярні пасажирські перевезення за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»