-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги транспортного забезпечення учасників Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник»; 60140000-1 — Нерегулярні пасажирські перевезення за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Оголошено тендер
152 000.00
UAH
Номер:
a1ec9920ccae4c5caa399e5cfbbb1618
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-004302-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
152 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги транспортного забезпечення учасників Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник»; 60140000-1 — Нерегулярні пасажирські перевезення за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
03.08.2026 11:22
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Наказ Міністерства освіти і науки України від 19.11.2025 № 1523 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2026 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2026 рік» (зі змінами)
-
Дата публікації:
03.08.2026 11:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201120 - Забезпечення діяльності Національного центру «Мала академія наук України», Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, заходи з позашкільної роботи, проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти
Сума152 000.00 UAH