• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2026» (старша вікова група); учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Котигорошко» (молодша вікова група); учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2026» (середня вікова група) (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення)

Закупівля здійснюється відповідно до «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 року за номером 1178 з урахуванням змін

Торги не відбулися

290 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 2da2c53bfb86471eb897ce98028fb2e4
Внутрішній номер закупівлі: 29348800
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-015407-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ"
Контактна особа: Шаповал Олександра Олександрівна 0996029726 shapoval.man@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 290 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2026 23:26 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2026 23:26 - 03.06.2026 00:00
Аукціон: з 03.06.2026 13:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴290 000.00 Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2026» (старша вікова група); учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Котигорошко» (молодша вікова група); учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2026» (середня вікова група) (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення)