-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2026» (старша вікова група); учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Котигорошко» (молодша вікова група); учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2026» (середня вікова група) (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-009188-a
Завершена
238 480.00
UAH без ПДВ
Номер:
50ac5420f66d4b3294657aa50687b8e3
Внутрішній номер закупівлі:
30267409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-009188-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шаповал Олександра Олександрівна 0996029726 shapoval.man@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.Було оголошено закупівлі за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором: UA-2026-07-10-004722-a
Очікувана вартість:
238 480.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з транспортного обслуговування учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2026» (старша вікова група); учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Котигорошко» (молодша вікова група); учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2026» (середня вікова група)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 21.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ізай Михайло Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2835618713
-
Контактна особа:
Ізай Михайло Петрович 0971124320
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, м. Іршава, вул. Українська,37 а
Ціна пропозиції
238 480.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ab962c25127e419fa88e6aebd69dd057
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-009188-a-a1
Постачальник:
ФОП Ізай Михайло Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2835618713
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, м. Іршава, вул. Українська,37 а
Номер договору:
211
Сума договору:
238 480.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 14:59
Статус:
Підписаний