-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з транспортного обслуговування учасників Кубку України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти (бігом)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014423-a
Завершена
50 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4d3da45222f4495cb5142d6d2ec35b70
Внутрішній номер закупівлі:
30273142
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014423-a
Замовник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лукач Євген Олександрович 380966534344 lukach@man.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з транспортного обслуговування учасників Кубку України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти (бігом)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ізай Михайло Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2835618713
-
Контактна особа:
Ізай Михайло Петрович 0971124320
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, Іршава, вул. Українська,37 а
Ціна пропозиції
50 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 22:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8a27319f24924dd69dde46f5775744e5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-014423-a-a1
Постачальник:
ФОП Ізай Михайло Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2835618713
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, Іршава, вул. Українська,37 а
Номер договору:
280
Сума договору:
50 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний