-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Твоя дія – твоя країна»
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-011484-a
Торги не відбулися
62 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
78bf41fca3464f23a100ae73a77a837c
Внутрішній номер закупівлі:
30055152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-011484-a
Замовник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лукач Євген Олександрович 380966534344 lukach@man.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
62 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 16:31 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 16:31 - 19.08.2026 17:00
Аукціон:
з 20.08.2026 14:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴62 400.00 Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Твоя дія – твоя країна»