• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Твоя дія – твоя країна»

Оголошено тендер

74 880.00 UAH
Номер: 699cb92ddfa640ceb899dc1887fb1514
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-013685-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний центр "Мала академія наук України"
Замовник: Національний центр "Мала академія наук України"
Очікувана вартість: 74 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Твоя дія – твоя країна»
Примітки: Річний план закупівель
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 11.08.2026 16:24
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:2201120 - Забезпечення діяльності Національного центру «Мала академія наук України», надання позашкільної освіти державними позашкільними навчальними закладами, заходи з позашкільної роботи
Сума74 880.00 UAH