-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнської літньої наукової хімічної школи (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення)
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-008510-a
Завершена
11 660.00
UAH без ПДВ
Номер:
b4d054d2a9084768b16e1fd087777d00
Внутрішній номер закупівлі:
29870008
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-008510-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шаповал Олександра Олександрівна 0996029726 shapoval.man@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.Було оголошено закупівлі за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором: UA-2026-06-03-006527-a
Очікувана вартість:
11 660.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнської літньої наукової хімічної школи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Колопельник Василь Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3258210352
-
Контактна особа:
Колопельник Василь Васильович 0979518409
-
Адреса:
78442, Україна, Івано-Франківська область, с. Делятин, вул. Лотовий, буд. 33
Ціна пропозиції
11 660.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.07.2026 15:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ddaebfd3230245ef9859a5de50f3380d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-21-008510-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Колопельник Василь Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3258210352
-
Адреса:
78442, Україна, Івано-Франківська область, с. Делятин, вул. Лотовий, буд. 33
Номер договору:
223
Сума договору:
11 660.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.07.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
20.07.2026 15:13
Статус:
Підписаний