-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів- ID: UA-2023-02-02-014263-a
- Дата створення : 02.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16836433
ДП "Запорізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів (КАМАЗ-6520)- ID: UA-2022-09-27-006228-a
- Дата створення : 27.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15440339
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів- ID: UA-2022-01-10-002268-c
- Дата створення : 10.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13561870
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗАЗ Sens- ID: UA-2021-09-24-009793-b
- Дата створення : 24.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11706281
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування КАМАЗ- ID: UA-2021-08-03-009991-b
- Дата створення : 03.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10955870
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗАЗ Sens- ID: UA-2021-07-20-004744-b
- Дата створення : 20.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10782256
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗИЛ- ID: UA-2021-07-20-004112-b
- Дата створення : 20.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10781172
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗИЛ- ID: UA-2021-07-20-003709-b
- Дата створення : 20.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10780452
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗАЗ Sens- ID: UA-2021-06-18-004844-c
- Дата створення : 18.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10406592
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування КАМАЗ- ID: UA-2021-06-09-006046-b
- Дата створення : 09.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10259195
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗИЛ- ID: UA-2021-06-09-005957-b
- Дата створення : 09.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10259015
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування ЗИЛ- ID: UA-2021-06-09-005836-b
- Дата створення : 09.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10258810
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів- ID: UA-2021-01-04-001931-c
- Дата створення : 04.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8093262
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів (Гарантій...×-
ДК 021:2015 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів (Гарантійний ремонт і технічне обслуговування автомобіля FIAT TALENTO)
- ID: UA-2020-12-17-014957-c
- Дата створення : 17.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7832414
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50112200-5 Послуги з технічного обслуговування автомобілів (Технічне обслугову...×-
ДК 021:2015 50112200-5 Послуги з технічного обслуговування автомобілів (Технічне обслуговування та аналізування технічного стану автомобільного транспорту №3 Бердянськ)
- ID: UA-2020-12-14-006925-c
- Дата створення : 14.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7726238
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 04725958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -