-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування КАМАЗ
Тендер Prozorro UA-2021-06-09-006046-b
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
597b69a7b3cf42d5968c96becb5213c8
Внутрішній номер закупівлі:
10259195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-09-006046-b
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725958
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кашубіна +380986728358 zakupivli@zdcsms.zp.ua http://www.zdcsms.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
09.06.2021 13:20 - 15.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2021 13:20 - 25.06.2021 13:17
Аукціон:
29.06.2021 15:51 - 29.06.2021 16:12
Період кваліфікації:
29.06.2021 16:12 - 21.07.2021 16:17
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування КАМАЗ
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТРЕСТ СЕРВІС ТРАНС"
Оскарження: 14.07.2021 11:37 - 25.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42048977
-
Контактна особа:
trest service trans +380504897772 trest-service-trans@ukr.net
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗАПОРІЗЬКА, будинок 6, квартира 126
Оскарження: 14.07.2021 11:37 - 25.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
187 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
187 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.07.2021 11:37
Відповіді на вимоги
11
Документи
27
Скарги
0
ФОП Наталенко Віталій Анатолійович
Оскарження: 21.07.2021 16:17 - 01.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2710721932
-
Контактна особа:
Наталенко Віталій Анатолійович 380503226334, 380503226334 rvszpua@gmail.com
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Грязнова, буд. 45, кв. 14
Оскарження: 21.07.2021 16:17 - 01.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
200 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.07.2021 16:17
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0