-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів
Тендер Prozorro UA-2022-01-10-002268-c
Завершена
500 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
131938d9440646839366f72b8d3c7c28
Внутрішній номер закупівлі:
13561870
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-10-002268-c
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725958
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кашубіна +380986728358 zakupivli@zdcsms.zp.ua http://www.zdcsms.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2022 13:06 - 16.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2022 13:06 - 26.01.2022 14:00
Аукціон:
27.01.2022 12:59 - 27.01.2022 13:22
Період кваліфікації:
27.01.2022 13:22 - 28.01.2022 13:20
Період завантаження договору:
28.01.2022 13:20 - 17.02.2022 13:20
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- Описінша подія - підписання Замовником акту щодо виконання послуг з ремонту
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГРАД АВТО"
Оскарження: 28.01.2022 13:20 - 08.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37301466
-
Контактна особа:
Юлия Зуй 0952394060 j.zui@progress.zp.ua
-
Адреса:
69083, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Складська, 8
Оскарження: 28.01.2022 13:20 - 08.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
499 995.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 995.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2022 13:20
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
ТОВ АВТОГРАД ОДЕСА
×
-
Код ЄДРПОУ:
42721146
-
Контактна особа:
Овдієнко Володимир Олександрович +380637249636 office@autograd.od.ua
-
Адреса:
65080, Україна, Одеська область, місто Одеса, ЛЮСТДОРФСЬКА ДОРОГА, будинок 55
Початкова пропозиція
500 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
500 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
6e214e0d645a467ab9f44c05045eeb8f
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-10-002268-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ГРАД АВТО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37301466
-
Контактна особа:
Юлия Зуй 0952394060 j.zui@progress.zp.ua
-
Адреса:
69083, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Складська, 8
Номер договору:
20-22
Сума договору:
599 994.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
499 995.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
09.02.2022 13:36
Статус:
Виконаний