-
Відкриті торги
-
КЕП
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів
599 994.00
UAH з ПДВ
Номер:
6e214e0d645a467ab9f44c05045eeb8f
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-10-002268-c-b1
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725958
-
Контактна особа:
Ольга Кашубіна +380986728358 zakupivli@zdcsms.zp.ua http://www.zdcsms.zp.ua
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ГРАД АВТО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37301466
-
Контактна особа:
Юлия Зуй 0952394060 j.zui@progress.zp.ua
-
Адреса:
69083, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Складська, 8
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
20-22
Дата підписання:
09.02.2022 13:36
Період дії договору:
09.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
599 994.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 99 999.00 UAH)
Оплачено:
69 946.70 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 657.78 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022