• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗАЗ Sens

Торги не відбулися

30 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
Номер: cbdc3ab697f14eb6ae37eeccdcfb9fc7
Внутрішній номер закупівлі: 10406592
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-18-004844-c   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
Контактна особа: Ольга Кашубіна +380986728358 zakupivli@zdcsms.zp.ua http://www.zdcsms.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 150.00 UAH
Період уточнення: 18.06.2021 11:19 - 27.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2021 11:19 - 07.07.2021 11:14
Аукціон: з 08.07.2021 13:15
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗАЗ Sens
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 69005, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Антенна, 10 На карті