• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗАЗ Sens

Торги не відбулися

30 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
Номер: 2ef0247a150341feab7ceb0bdbaa2a28
Внутрішній номер закупівлі: 10782256
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-20-004744-b   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
Контактна особа: Ольга Кашубіна +380986728358 zakupivli@zdcsms.zp.ua http://www.zdcsms.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 150.00 UAH
Період уточнення: 20.07.2021 12:54 - 27.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 20.07.2021 12:54 - 06.08.2021 12:50
Аукціон: з 09.08.2021 15:31
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗАЗ Sens
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.01.2022
Місце постачання 69005, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Антенна, 10 На карті