-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування КАМАЗ
Тендер Prozorro UA-2021-08-03-009991-b
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
83e631e1cd5641ff98e279ccf341c1e1
Внутрішній номер закупівлі:
10955870
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-03-009991-b
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725958
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кашубіна +380986728358 zakupivli@zdcsms.zp.ua http://www.zdcsms.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
03.08.2021 16:00 - 09.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2021 16:00 - 19.08.2021 15:56
Аукціон:
20.08.2021 14:33 - 20.08.2021 14:56
Період кваліфікації:
20.08.2021 14:56 - 30.08.2021 13:25
Період завантаження договору:
30.08.2021 13:25 - 19.09.2021 13:25
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування КАМАЗ
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТРЕСТ СЕРВІС ТРАНС"
Оскарження: 30.08.2021 13:25 - 10.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42048977
-
Контактна особа:
trest service trans +380504897772 trest-service-trans@ukr.net
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗАПОРІЗЬКА, будинок 6, квартира 126
Оскарження: 30.08.2021 13:25 - 10.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
186 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
184 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2021 13:25
Відповіді на вимоги
11
Документи
36
Скарги
0
ПП "ВІШЕКСПРЕС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36408829
-
Контактна особа:
Олександр Бутов +380676184036 wish.cargo@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ПРОСПЕКТ СОБОРНИЙ, будинок 182-А, квартира 11
Початкова пропозиція
200 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
185 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
fec5f8aec88648d7bff2a8d3da8c2215
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-03-009991-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ТРЕСТ СЕРВІС ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42048977
-
Контактна особа:
trest service trans +380504897772 trest-service-trans@ukr.net
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗАПОРІЗЬКА, будинок 6, квартира 126
Номер договору:
11/152-21
Сума договору:
184 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
153 333.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
17.09.2021 08:39
Статус:
Виконаний