-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування КАМАЗ
184 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fec5f8aec88648d7bff2a8d3da8c2215
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-03-009991-b-a1
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725958
-
Контактна особа:
Ольга Кашубіна +380986728358 zakupivli@zdcsms.zp.ua http://www.zdcsms.zp.ua
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТРЕСТ СЕРВІС ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42048977
-
Контактна особа:
trest service trans +380504897772 trest-service-trans@ukr.net
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗАПОРІЗЬКА, будинок 6, квартира 126
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
11/152-21
Дата підписання:
17.09.2021 08:39
Період дії договору:
17.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
184 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 30 666.66 UAH)
Оплачено:
10 428.68 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 738.11 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування КАМАЗ
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021