-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування КАМАЗ
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
59c82a651b1f4232aaec8bc521cde985
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-27-004461-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725958
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725958
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування КАМАЗ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Дата опублікування:
27.07.2021 11:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума200 000.00 UAH