-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів
Тендер Prozorro UA-2021-01-04-001931-c
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер:
9ada5b2357024cfab0dd9eeadbe09b8b
Внутрішній номер закупівлі:
8093262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-04-001931-c
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725958
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кашубіна +380986728358 zakupivli@zdcsms.zp.ua http://www.zdcsms.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 000.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2021 15:04 - 10.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2021 15:04 - 20.01.2021 14:51
Аукціон:
21.01.2021 15:29 - 21.01.2021 15:56
Період кваліфікації:
21.01.2021 15:56 - 26.01.2021 15:58
Період завантаження договору:
26.01.2021 15:58 - 15.02.2021 15:58
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписІнша подія - дата підписання акту виконаних робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГРАД АВТО"
Оскарження: 26.01.2021 15:58 - 06.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37301466
-
Контактна особа:
Юлия Зуй 0952394060 j.zui@progress.zp.ua
-
Адреса:
69083, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Складська, 8
Оскарження: 26.01.2021 15:58 - 06.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
595 225.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
589 224.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.01.2021 15:58
Відповіді на вимоги
11
Документи
70
Скарги
0
ФОП СИРИЦЯ АНАТОЛІЙ ОЛЕГОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3002606134
-
Контактна особа:
Сирица Анатолій 380989776969, 380989776969 maryya.shamara@gmail.com
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, ВУЛИЦЯ 12 КВІТНЯ, будинок 25-А, квартира 26
Початкова пропозиція
599 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
593 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛОБАЧОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2725222297
-
Контактна особа:
Лобачов Сергій 380990872202 SERGEJLOBACOV82@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 69083, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ АВТОСТРАДНА, будинок 44
Початкова пропозиція
598 603.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
598 603.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
b28d8dfae37e402196ed31a9896e33dc
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-04-001931-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ГРАД АВТО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37301466
-
Контактна особа:
Юлия Зуй 0952394060 j.zui@progress.zp.ua
-
Адреса:
69083, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Складська, 8
Номер договору:
27-21
Сума договору:
589 224.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
491 020.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
08.02.2021 17:18
Статус:
Виконаний