• Відкриті торги
  • КЕП

Ремонт і технічне обслуговування автомобілів

Оголошено тендер

600 000.00 UAH
Номер: 403a7ec32b404802b8a9b0e2a5b525c0
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-04-002650-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ремонт і технічне обслуговування автомобілів
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Спеціальні норми та інше: 000 Спеціальні норми та інше
Дата опублікування: 04.01.2021 14:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума600 000.00 UAH