• Відкриті торги
  • КЕП

Ремонт і технічне обслуговування автомобілів

589 224.00 UAH з ПДВ
Номер: b28d8dfae37e402196ed31a9896e33dc
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-04-001931-c-b1
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
Постачальник: ТОВ "ГРАД АВТО"
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 27-21
Дата підписання: 08.02.2021 17:18
Період дії договору: 08.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 589 224.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 98 204.00 UAH)
Оплачено: 329 203.68 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 867.28 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 69005, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Антенна, 10 На карті