• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗАЗ Sens

Завершена

30 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 58750a2434bc4b0a9a46566084eb889b
Внутрішній номер закупівлі: 11706281
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-24-009793-b   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
Контактна особа: Ольга Кашубіна +380986728358 zakupivli@zdcsms.zp.ua http://www.zdcsms.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» в червні та липні 2021 року двічі оголошувалися відкриті торги на закупівлю перетворювача первинного, які не відбулись за умови подання до участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозиій – п. 1 ч. 2 ст. 32 ЗУ «Про публічні закупівлі». Для участі у відкритих торгах, що були оприлюднені 18.06.2021 (код закупівлі UA-2021-06-18-004844-c) та 20.07.2021 (код закупівлі UA-2021-07-20-004744-b) не було отримано жодних пропозицій, тому є наявні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі з вимогами надання підтвердженої документально інформації про відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до ст. 16 та відсутність підстав відповідно до ст. 17 Закону, інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, інформації що підтверджує відповідність предмета закупівлі встановленим вимогам (копію дозволу або ліцензії на провадження господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу передбачено законодавством), врахованими ТД й додатками до двічі оголошених відкритих торгів на закупівлю ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування моторотранспортних засобів і технічного обладнання (Послуги з ремонту і технічного обслуговування ЗАЗ Sens) (UA-2021-06-18-004844-c , UA-2021-07-20-004744-b).
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗАЗ Sens
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 69005, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Антенна, 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРОСС"

Оскарження: 24.09.2021 15:23 - 05.10.2021 00:00
Ціна пропозиції 30 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.09.2021 15:23
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: f4c29fe3d1884d0c99352670319cf72e
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-24-009793-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРОСС"
Номер договору: 169-21
Сума договору: 29 978.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 24 982.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 08.10.2021 12:18
Статус:
Виконаний
PDF
договір.PDF
p7s
sign.p7s