-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗИЛ
Тендер Prozorro UA-2021-07-20-003709-b
м. Токмак
Торги не відбулися
30 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
Номер:
8393eef7fcb14f09b00b57a9731f4ad3
Внутрішній номер закупівлі:
10780452
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-20-003709-b
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725958
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кашубіна +380986728358 zakupivli@zdcsms.zp.ua http://www.zdcsms.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
150.00 UAH
Період уточнення:
20.07.2021 11:47 - 26.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2021 11:47 - 05.08.2021 11:42
Аукціон:
з 06.08.2021 14:10
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗИЛ
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021