• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ремонт і технічне обслуговування автомобілів

Завершена

416 667.67 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 083.34 UAH
Номер: b185f544ab6c42edbe0b141d22774909
Внутрішній номер закупівлі: 16836433
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-02-014263-a   
Замовник: ДП "Запорізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
Контактна особа: Гармаш Андрій Вікторович +380612210512 zakupivli@zdcsms.zp.ua https://www.zdcsms.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 416 667.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.02.2023 15:32 - 07.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 02.02.2023 15:32 - 10.02.2023 15:37
Період кваліфікації: 10.02.2023 15:38 - 15.02.2023 10:33
Період завантаження договору: 21.02.2023 00:00 - 03.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴416 667.67 Ремонт і технічне обслуговування автомобілів