-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів
Оголошено тендер
416 667.67
UAH
Номер:
4260bbf1e288429f9b5d0b1635f65dc8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-02-003795-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Запорізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725958
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Антенна,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Запорізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725958
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Антенна,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
416 667.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
02.02.2023 14:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума416 667.67 UAH