-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт підлоги з впровадженням енергоефективних заходів приміщень 1 поверху з ут...×-
«Поточний ремонт підлоги з впровадженням енергоефективних заходів приміщень 1 поверху з утепленням Гімназії №7 Звягельської міської ради» (додаткові роботи)
- ID: UA-2025-08-21-007259-a
- Дата створення : 21.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26204440
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт підлоги з впровадженням енергоефективних заходів приміщень 1 поверху з ут...×-
Поточний ремонт підлоги з впровадженням енергоефективних заходів приміщень 1 поверху з утепленням Гімназії № 7 Звягельської міської ради
- ID: UA-2025-05-13-012149-a
- Дата створення : 13.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25288139
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської місь...×-
«Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міської ради за адресою по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельський р-н, Житомирської обл.» 1-й пусковий комплекс (додаткові роботи)
- ID: UA-2024-12-24-011414-a
- Дата створення : 24.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23845469
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради...×-
Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради Житомирської області з впровадженням енергоефективних заходів за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельский район, Житомирська область (додаткові роботи)
- ID: UA-2024-12-24-008505-a
- Дата створення : 24.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23842352
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради...×-
Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради Житомирської області з впровадженням енергоефективних заходів за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельский район, Житомирська область
- ID: UA-2024-11-22-012550-a
- Дата створення : 22.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23366643
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради...×-
Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради Житомирської області з впровадженням енергоефективних заходів за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельский район, Житомирська область
- ID: UA-2024-11-08-005288-a
- Дата створення : 08.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23181089
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт санвузлів Гімназії № 7 Звягельської міської ради за адресою: вул. Житомирс...×-
Поточний ремонт санвузлів Гімназії № 7 Звягельської міської ради за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область (Додаткові роботи)
- ID: UA-2024-09-18-003412-a
- Дата створення : 18.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22621584
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт санвузлів Гімназії № 7 Звягельської міської ради за адресою: вул. Житомирс...×-
Поточний ремонт санвузлів Гімназії № 7 Звягельської міської ради за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область
- ID: UA-2024-05-08-009014-a
- Дата створення : 08.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21505130
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міськ...×-
Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міської ради за адресою по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельський р-н, Житомирської обл. (1-й пусковий комплекс)
- ID: UA-2024-03-06-010937-a
- Дата створення : 06.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20947761
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської місь...×-
«Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міської ради за адресою по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельський р-н, Житомирської обл.» (1-й пусковий комплекс, капітальний ремонт даху)
- ID: UA-2024-03-05-005638-a
- Дата створення : 05.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20927569
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі Гімназії № 7 Звягельської міської ради (заміна вікон на енергоефек...×-
Поточний ремонт будівлі Гімназії № 7 Звягельської міської ради (заміна вікон на енергоефективні (енергозберігаючі)) по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.
- ID: UA-2023-07-24-004320-a
- Дата створення : 24.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18479750
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт споруд цивільного захисту (поточний ремонт найпростішого укриття Гімназії № 7 Звяге...×-
Ремонт споруд цивільного захисту (поточний ремонт найпростішого укриття Гімназії № 7 Звягельської міської ради по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.) (додаткові роботи), код ДК 021:2015:45450000-6-інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2023-06-30-006223-a
- Дата створення : 30.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18286421
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі Гімназії № 7 Звягельської міської ради (заміна вікон на енергоефек...×-
Поточний ремонт будівлі Гімназії № 7 Звягельської міської ради (заміна вікон на енергоефективні (енергозберігаючі)) по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.
- ID: UA-2023-04-28-006200-a
- Дата створення : 28.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17614731
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт найпростішого укриття Гімназії № 7 Звягельської міської ради по вул. Житом...×-
Поточний ремонт найпростішого укриття Гімназії № 7 Звягельської міської ради по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.), код ДК 021:2015:45450000-6-інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2023-03-31-007444-a
- Дата створення : 31.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17387942
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі Гімназії № 7 Звягельської міської ради (заміна вікон на енергозбер...×-
Поточний ремонт будівлі Гімназії № 7 Звягельської міської ради (заміна вікон на енергозберігаючі) по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл., ДК 021:2015:45450000-6-інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2023-03-20-009987-a
- Дата створення : 20.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17284834
Гімназія №7 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060238ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -