-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт найпростішого укриття Гімназії № 7 Звягельської міської ради по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.), код ДК 021:2015:45450000-6-інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2023-03-31-007444-a
Завершена
205 247.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 052.47 UAH
мін. крок: 1% або 2 052.47 UAH
Номер:
b5284d9268d9417199c80cc359575c9d
Внутрішній номер закупівлі:
17387942
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-31-007444-a
Замовник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ВАЛЕНТИНА РОМАНОВА +380937287391 romanova1977v@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
205 247.30 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.03.2023 16:20 - 06.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2023 16:20 - 09.04.2023 16:14
Період кваліфікації:
09.04.2023 16:16 - 10.04.2023 15:03
Період завантаження договору:
16.04.2023 00:00 - 26.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴205 247.30 Поточний ремонт найпростішого укриття Гімназії № 7 Звягельської міської ради по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.), код ДК 021:2015:45450000-6-інші завершальні будівельні роботи