-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт найпростішого укриття Гімназії № 7 Звягельської міської ради по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.), код ДК 021:2015:45450000-6-інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2023-03-31-007444-a
Завершена
205 247.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 052.47 UAH
мін. крок: 1% або 2 052.47 UAH
Період уточнення:
31.03.2023 16:20 - 06.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим