• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт найпростішого укриття Гімназії № 7 Звягельської міської ради по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.), код ДК 021:2015:45450000-6-інші завершальні будівельні роботи

Оголошено тендер

205 247.30 UAH
Номер: d5add99764f74b1e8c1745260ad75b37
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-31-002425-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Гімназія №7 Звягельської міської ради
Замовник: Гімназія №7 Звягельської міської ради
Очікувана вартість: 205 247.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт найпростішого укриття Гімназії № 7 Звягельської міської ради по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.), код ДК 021:2015:45450000-6-інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.03.2023 16:02

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
поточний ремонт найпростішого укриття Гімназії № 7 Звягельської міської ради по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.), код ДК 021:2015:45450000-6-інші завершальні будівельні роботи
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума205 247.30 UAH