• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міської ради за адресою по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельський р-н, Житомирської обл. (1-й пусковий комплекс)

Завершена

8 999 535.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 89 995.35 UAH
Номер: fe078a2275694c35a0d2f8ceeedec503
Внутрішній номер закупівлі: 20947761
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-06-010937-a   
Замовник: Гімназія №7 Звягельської міської ради
Контактна особа: ВАЛЕНТИНА РОМАНОВА +380937287391 romanova1977v@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 8 999 535.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.03.2024 15:45 - 15.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 06.03.2024 15:45 - 18.03.2024 10:45
Аукціон: 19.03.2024 12:59 - 19.03.2024 13:34
Період кваліфікації: 19.03.2024 13:34 - 25.03.2024 15:25
Період завантаження договору: 31.03.2024 00:00 - 10.04.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 999 535.00 Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міської ради за адресою по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельський р-н, Житомирської обл. (1-й пусковий комплекс)