• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міської ради за адресою по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельський р-н, Житомирської обл. (1-й пусковий комплекс)

Оголошено тендер

8 999 535.00 UAH
Номер: 991b43504c2d4fdcb318354edae79455
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-06-013517-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Гімназія №7 Звягельської міської ради
Замовник: Гімназія №7 Звягельської міської ради
Очікувана вартість: 8 999 535.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міської ради за адресою по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельський р-н, Житомирської обл. (1-й пусковий комплекс)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 06.03.2024 15:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міської ради за адресою по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельський р-н, Житомирської обл. (1-й пусковий комплекс)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума8 999 535.00 UAH