• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міської ради за адресою по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельський р-н, Житомирської обл.» (1-й пусковий комплекс, капітальний ремонт даху)

Торги відмінено

8 999 535.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 89 995.35 UAH
Номер: 235f9f89a6384dfb9237955b6669bb97
Внутрішній номер закупівлі: 20927569
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-05-005638-a   
Замовник: Гімназія №7 Звягельської міської ради
Контактна особа: ВАЛЕНТИНА РОМАНОВА +380937287391 romanova1977v@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 8 999 535.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.03.2024 13:19 - 10.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.03.2024 13:19 - 13.03.2024 11:43

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 07e5c07153ab44ca94de5aa8fd0db11a
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Замовник має право відмінити тендер у разі неможливості усунення порушень, а саме -Уповноваженою особою допущено помилку при внесенні інформації про закупівлю, а саме:неправільно вказана назва номенклатурної позиції предмета закупівлі .
Період оскарження: 06.03.2024 11:48 - 17.03.2024 00:00
Дата опублікування: 06.03.2024 11:48
Дата виконання: 17.03.2024 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴8 999 535.00 «Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міської ради за адресою по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельський р-н, Житомирської обл.» (1-й пусковий комплекс, капітальний ремонт даху)