-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міської ради за адресою по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельський р-н, Житомирської обл.» (1-й пусковий комплекс, капітальний ремонт даху)
Оголошено тендер
8 999 535.00
UAH
Номер:
51c67975c154414ea657b24c6d7b413a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-05-004192-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 999 535.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міської ради за адресою по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельський р-н, Житомирської обл.» (1-й пусковий комплекс, капітальний ремонт даху)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
05.03.2024 10:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міської ради за адресою по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельський р-н, Житомирської обл.» (1-й пусковий комплекс, капітальний ремонт даху)
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума8 999 535.00 UAH