-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Гімназії №7 Звягельської міської ради за адресою по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельський р-н, Житомирської обл.» (1-й пусковий комплекс, капітальний ремонт даху)
Тендер Prozorro UA-2024-03-05-005638-a
Торги відмінено
8 999 535.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 89 995.35 UAH
мін. крок: 1% або 89 995.35 UAH
Період уточнення:
05.03.2024 13:19 - 10.03.2024 00:00
Відповідь надана
щодо працівників
Номер:
e8c5a24caa324967a8705af11cab292e
Дата опублікування:
05.03.2024 18:54
Опис:
шановний Замовник! поясніть будь ласка умову ТД: "копії документів, що підтверджують наявність трудових відносин між учасником та всіма працівниками, зазначеними в довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а саме витяги з трудових книжок таких осіб (зокрема сторінка/сторінки, що містить інформацію про ПІБ працівника, а також запис про прийом на роботу) та/або повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту та накази про прийняття на роботу таких осіб, тощо". Чи можна на підтвердження наявності працівників надати договори цивільно-правового характеру?
Відповідь:
Доброго дня. Дякую за запитання.Так можна на підтвердження наявності працівників надати договори цивільно-правового характеру.
Дата відповіді:
06.03.2024 11:39
Відповідь надана
щодо аналогічних договорів
Номер:
4b1d4bdc7767420d8d96fa68db814fa5
Дата опублікування:
05.03.2024 18:51
Опис:
шановний Замовнику! просимо надати роз'яснення щодо умови ТД "учасник повинен підтвердити досвід повного виконання не менше ніж двох аналогічних договорів. Кожен з аналогічних договорів має бути укладений із суб’єктом, який є замовником в розумінні п. 11 ч. 1 ст. 1 Закону (в період дії з 19.04.2020р., або так само який є замовником в розумінні п. 9 ч. 1 ст. 1 Закону в період дії до 19.04.2020р.), та інформація про укладення кожного з таких договорів повинна міститись в електронній системі закупівель". Уточніть, за який період можна надавати аналогічні договори, а також які саме договори будуть вважаються аналогічними.
Відповідь:
Добрий день. Дякую за запитання. Аналогічний договір - це договір з виконання аналогічних робіт, аналогічного коду ДК.
Період не обмежується.
Дата відповіді:
06.03.2024 11:37