-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі Гімназії № 7 Звягельської міської ради (заміна вікон на енергоефективні (енергозберігаючі)) по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.
Тендер Prozorro UA-2023-07-24-004320-a
Завершена
2 785 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 27 854.00 UAH
мін. крок: 1% або 27 854.00 UAH
Номер:
55cb82fc1f4f4d1db154242c36c0bd49
Внутрішній номер закупівлі:
18479750
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-24-004320-a
Замовник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ВАЛЕНТИНА РОМАНОВА +380937287391 romanova1977v@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 785 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.07.2023 11:49 - 30.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2023 11:49 - 02.08.2023 11:43
Період кваліфікації:
02.08.2023 11:46 - 07.08.2023 11:05
Період завантаження договору:
13.08.2023 00:00 - 23.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 785 400.00 Поточний ремонт будівлі Гімназії № 7 Звягельської міської ради (заміна вікон на енергоефективні (енергозберігаючі)) по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.