• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт будівлі Гімназії № 7 Звягельської міської ради (заміна вікон на енергоефективні (енергозберігаючі)) по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.

Оголошено тендер

2 785 400.00 UAH
Номер: cb1adca3dde34c08a7b78e2f9f2b5f46
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-24-001518-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Гімназія №7 Звягельської міської ради
Замовник: Гімназія №7 Звягельської міської ради
Очікувана вартість: 2 785 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт будівлі Гімназії № 7 Звягельської міської ради (заміна вікон на енергоефективні (енергозберігаючі)) по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.07.2023 11:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт будівлі Гімназії № 7 Звягельської міської ради (заміна вікон на енергоефективні (енергозберігаючі)) по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 785 400.00 UAH