-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт підлоги з впровадженням енергоефективних заходів приміщень 1 поверху з утепленням Гімназії № 7 Звягельської міської ради
Тендер Prozorro UA-2025-05-13-012149-a
Завершена
627 403.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 137.02 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 137.02 UAH
Номер:
43d3fa8dee914c919b54f3a2909f0cc8
Внутрішній номер закупівлі:
25288139
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-13-012149-a
Замовник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ВАЛЕНТИНА РОМАНОВА +380937287391 romanova1977v@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
627 403.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2025 16:02 - 18.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2025 16:02 - 21.05.2025 15:52
Період кваліфікації:
21.05.2025 15:52 - 27.05.2025 09:01
Період завантаження договору:
02.06.2025 00:00 - 12.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴627 403.00 Поточний ремонт підлоги з впровадженням енергоефективних заходів приміщень 1 поверху з утепленням Гімназії № 7 Звягельської міської ради