-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт підлоги з впровадженням енергоефективних заходів приміщень 1 поверху з утепленням Гімназії № 7 Звягельської міської ради
Оголошено тендер
627 403.00
UAH
Номер:
fb6bf030eecf47b6bc5bbdf8352a40cd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-13-010242-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
627 403.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт підлоги з впровадженням енергоефективних заходів приміщень 1 поверху з утепленням Гімназії № 7 Звягельської міської ради
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.05.2025 13:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт підлоги з впровадженням енергоефективних заходів приміщень 1 поверху з утепленням Гімназії № 7 Звягельської міської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума627 403.00 UAH