-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт підлоги з впровадженням енергоефективних заходів приміщень 1 поверху з утепленням Гімназії № 7 Звягельської міської ради
Тендер Prozorro UA-2025-05-13-012149-a
Завершена
627 403.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 137.02 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 137.02 UAH
Період уточнення:
13.05.2025 16:02 - 18.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим