-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради Житомирської області з впровадженням енергоефективних заходів за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельский район, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2024-11-08-005288-a
Торги не відбулися
674 888.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 748.88 UAH
мін. крок: 1% або 6 748.88 UAH
Номер:
1540b1f4ce7743fd89684f05523556ca
Внутрішній номер закупівлі:
23181089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-08-005288-a
Замовник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ВАЛЕНТИНА РОМАНОВА +380937287391 romanova1977v@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
674 888.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2024 11:42 - 16.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2024 11:42 - 19.11.2024 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴674 888.00 Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради Житомирської області з впровадженням енергоефективних заходів за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельский район, Житомирська область