• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради Житомирської області з впровадженням енергоефективних заходів за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельский район, Житомирська область

Оголошено тендер

674 888.00 UAH
Номер: 36779b7ec5c646d9b0bafafc66b43414
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-08-006467-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Гімназія №7 Звягельської міської ради
Замовник: Гімназія №7 Звягельської міської ради
Очікувана вартість: 674 888.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради Житомирської області з впровадженням енергоефективних заходів за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельский район, Житомирська область
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 08.11.2024 11:28

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради Житомирської області з впровадженням енергоефективних заходів за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельский район, Житомирська область
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума674 888.00 UAH