-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі Гімназії № 7 Звягельської міської ради (заміна вікон на енергоефективні (енергозберігаючі)) по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.
Тендер Prozorro UA-2023-04-28-006200-a
Завершена
2 785 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 27 854.00 UAH
мін. крок: 1% або 27 854.00 UAH
Номер:
a6bd15b08f4443df8b73945665086af7
Внутрішній номер закупівлі:
17614731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-28-006200-a
Замовник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ВАЛЕНТИНА РОМАНОВА +380937287391 romanova1977v@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 785 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2023 13:56 - 06.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2023 13:56 - 09.05.2023 13:45
Період кваліфікації:
09.05.2023 13:46 - 15.05.2023 10:18
Період завантаження договору:
21.05.2023 00:00 - 31.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 785 400.00 Поточний ремонт будівлі Гімназії № 7 Звягельської міської ради (заміна вікон на енергоефективні (енергозберігаючі)) по вул. Житомирська, будинок 124, місто Звягель, Звягельського р-ну, Житомирської обл.