-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради Житомирської області з впровадженням енергоефективних заходів за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельский район, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2024-11-22-012550-a
Завершена
610 859.82
UAH без ПДВ
Номер:
2b0a50170c8c4f8dac34021cc46dc9f6
Внутрішній номер закупівлі:
23366643
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-22-012550-a
Замовник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ВАЛЕНТИНА РОМАНОВА +380937287391 romanova1977v@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-11-08-005288-a
Очікувана вартість:
610 859.82 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради Житомирської області з впровадженням енергоефективних заходів за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельский район, Житомирська область
Кількість
1 послуга
Період постачання
21.11.2024 - 20.12.2024
Місце постачання
11703, Україна, Житомирська область, місто Звягель, вулиця Житомирська , 124
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БК Доломіт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44620095
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Новоград-Волинський р-н(з) місто Новоград-Волинський(з) вул.Житомирська будинок 31
Ціна пропозиції
610 859.82 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.11.2024 15:08
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1e26dcdf29954bc1a95393ecf70e20da
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-22-012550-a-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БК Доломіт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44620095
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Новоград-Волинський р-н(з) місто Новоград-Волинський(з) вул.Житомирська будинок 31
Номер договору:
49
Сума договору:
610 859.82 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
21.11.2024 15:04
Статус:
Розірваний