-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради Житомирської області з впровадженням енергоефективних заходів за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельский район, Житомирська область
Оголошено тендер
610 859.82
UAH
Номер:
2a5e6a61c47f44758f1f596ff30acb80
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-21-013601-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гімназія №7 Звягельської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22060238
-
Адреса:
11703, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Житомирська, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
610 859.82 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради Житомирської області з впровадженням енергоефективних заходів за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельский район, Житомирська область
Примітки:
закупівля згідно п.13 п.п.6-відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі);
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.11.2024 14:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт підлоги 1 поверху початкової школи Гімназії № 7 Звягельської міської ради Житомирської області з впровадженням енергоефективних заходів за адресою: вул. Житомирська, 124, м. Звягель, Звягельский район, Житомирська область
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума610 859.82 UAH